Laboratorium Protetyki Dentystycznej „Skrok-Wolski”

Laboratorium Protetyki Dentystycznej „Skrok-Wolski”

Laboratorium Protetyki Dentystycznej „Skrok-Wolski” jest prężnie rozwijającą się firmą ukierunkowaną na wprowadzanie nowoczesnych usług związanych z innowacyjną protetyką stomatologiczną. Ścisła współpraca z zapleczem naukowym, klinicznym i lekarskim umożliwiła nam wdrożenie najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych. W Laboratorium Skrok-Wolski stosujemy najnowsze urządzenia laboratoryjne. Nasze zaplecze laboratoryjne składa się z certyfikowanych urządzeń spełniających normy Unii Europejskiej (CE). Stosujemy zaawansowane technologie, w tym technologię:

  • Protez elastycznych-termoplastycznych.
  • DeguDent CAD/CAM; indywidualne rozwiązania CAD/CAM dla indywidualnej techniki dentystycznej.
  • Systemu Compartis.
  • Ceramikę – Press-on-Metal.
  • Press ceramikę dwukrzemowo-litową.

Profesjonalizm - to nasza siła. Wieloletnie doświadczenie i zdolności techniczne pozwalają na produkcję wysoko precyzyjnej protezy dla wymagającego pacjenta.

Elastyczność - to credo. Dzięki naszej organizacji możemy uczestniczyć w rozwoju uzupełnienia protetycznego uwzględniając gust i potrzeby pacjenta podczas procesu produkcji.

Jakość – gwarancja najwyższej jakości EU. Zawsze stosujemy najwyższej jakości certyfikowane materiały wiodących światowych firm.

Konkurencyjność - to wyzwanie. Dzisiejszy rynek wymaga szybkości, wydajności i skuteczności, dlatego nasz personel jest skoncentrowany na osiąganiu właśnie takich efektów, zawsze starając utrzymać najwyższą dokładność i terminowość.